איך בדיוק שירות "אינסטה-בוסט" מביא עוקבים אמיתיים ורלוונטיים לעמודי אינסטגרם?


מה זה אינסטה בוסט?

אינסטה בוסט הוא שירות קידום אורגני ומקצועי לעמודי אינסטגרם עסקיים. השירות משלב יכולת טכנולוגית עם צוות אנושי מנוסה שמנטר ומאפיין את התוצאות. שירות האינסטה בוסט מבוסס על מערכת חכמה, המתחברת לעמוד האינסטגרם שלך ומבצעת פעולות שונות בשמו, בהתאם להגדרות שתרצה. לייקים, תגובות, מעקב או הסרת מעקב. לדוגמא, עם שירות הבוסט תוכל לחלק בחודש אחד לייקים ל-30,000 עוקבים של המתחרה, ולהזמין אותם בעצם להכיר אותך.

בכל יום מתעדכנים נתוני ההצלחה של העמוד, והצוות מתאים ומשנה את אופן הפעילות של הבוסט כדי למטב את התוצאות. כיום זוהי הדרך הטבעית והיעילה ביותר לגייס עוקבים רלוונטים ופעילים באינסטגרם.

איך זה מקדם את העמוד? הרעיון שעליו מבוססת המערכת הוא התנהגות משתמשים נפוצה: כשאנחנו מקבלים לייק, אנחנו באים לראות מי עשה לנו לייק. כשאנחנו עושים 1,500 לייקים ביום, אנחנו בעצם חושפים את העמוד שלנו ומזמינים אליו 1,500 איש שסומנו כ"בעלי היתכנות גבוהה לעקוב". בכל יום. המשתמשים שקיבלו לייק מגיעים לעמוד, מחזירים לייקים, מגיבים ועוקבים. בזמן שהבוסט פועל, התמונה האחרונה תקבל בכל יום עשרות לייקים ממבקרים שבאו לראות ולהחזיר לייק. חלקם יגיבו ויעקבו.

איך זה עובד?

אם היית יכול לעבור על כל העוקבים של המתחרה שלך, ולחלק, לכל אחד מהם, לייק על התמונה האחרונה, כמה זמן זה היה לוקח לך? זה בדיוק מה שעושה המערכת במהירות הגבוהה ביותר שאפשר, וללא הפסקה.

לאחר שנאסף קהל יעד שהגדרת כמעניין - המערכת מתחילה ליצור אינטראקציות בשמך - עם הקהל הזה. השירות מחקה התנהגות אנושית של אינסטגרמר פעיל, עם הפסקות וקצב פעילות מקסימלי שאינו חורג ממגבלות כללי הקהילה של אינסטגרם. התוצאה היא שהמשתמשים שהגדרת כרלוונטיים, נחשפים ללייקים שלך ומגיעים לבקר בעמוד. הטראפיק לעמוד, הנוטיפיקיישנז והאינטראקציות, גדלים באופן ברור ומשמעותי, וכך אנחנו גם מגדילים בעצם את החשיפה האורגנית של עמוד האינסטגרם שלך לקהל הנכון.

כמה עוקבים זה יביא לי? ממוצע התוצאות של עמודים בעלי תוכן טוב הוא בין 800-1,500 עוקבים בחודש. עמודים בעלי תוכן שהמשתמשים נוטים לאהוב פחות, יגייסו כ 400-800 עוקבים. כל יום שבו עמוד צירף פחות מ-20 עוקבים, הצוות יבצע שינוי בפעילות הבוסט כדי לשפר.

למה לא מתחייבים לכמות עוקבים? מאחר ומדובר באנשים אמיתיים, משתמשים פעילים שאנחנו החלטנו לטרגט, אין דרך להבטיח שהם יעקבו, יחזירו לייק או אפילו ייראו את הלייקים שלנו. אז למה אנחנו כן יכולים להתחייב? לכמות הלייקים שהמערכת עושה ביום, ושבכל יום שבו נגייס פחות מ-20 עוקבים – ננסה לשפר ולכוון את המערכת טוב יותר.

מערכת חכמה?

מדובר במספר תוכנות שמפעיל אנליסט (מנתח נתונים) בו זמנית עבור הלקוח: תוכנה אחת אוספת את המשתמשים, ומפלטרת החוצה מביניהם את הלא-רלוונטיים (עמודים במצב פרטי, שמות זרים או חסרי תמונת פרופיל, וכו'). כך מתקבלת רשימה שמכילה פחות משתמשים שיקבלו "לייקים מבוזבזים". תוכנה נוספת מבצעת, מטעם העמוד של הלקוח, אינטראקציות (לייקים, תגובות, עקיבה והסרת עקיבה) במהירות גבוהה מאוד – 1,000-2,500 לייקים ביום. תוכנה נוספת מתעדת את כמות העוקבים וקצב הגדילה של הלקוח בכל יום, ובעצם מאפשרת לאנליסט לראות, כמה עוקבים הצטרפו לעמוד כשהיה פעיל, על איזה קהל עוקבים, בהשוואה לשבועות קודמים, ולעמודים אחרים. שירות האינסטה-בוסט הוא בעצם שילוב של הפעלת התוכנות בכפוף לשיקול דעתו של האנליסט, על סמך התוצאות, דרישות הלקוח, והנסיון שלו עם מאות לקוחות אחרים.

מי הקהל? איך בוחרים?

לכל עמוד, כדאי לאפיין את המשתמשים שהם קהל היעד (גיל, מין, תחום עניין, מיקום גיאוגרפי), ובתוכם למצוא את אלו שהם "בעלי ההיתכנות הגבוהה ביותר לעקוב". ניתן לאסוף את 15 אלף העוקבים האחרונים של עמוד מתחרה, את העוקבים של עמוד בתחום עניין מסויים, או את כל מי שעמוד מסויים עוקב אחריהם.

בנוסף ניתן לסמן את כל מי שתייג תמונה להאשטג # מסויים או לרשימת האשטגים, או אנשים שהעלו פוסטים ממיקום ספציפי או רשימת מיקומים (קניון, חוף, ערי המרכז, וכו').

כדי לבחור עמוד או תיוג מתאים, כדאי לבדוק 2 משתנים חשובים:

- לוודא שהתוכן, שהמשתמשים אוהבים ורגילים לקבל, קיים גם בעמוד של הלקוח.

- לוודא שבעמוד, בתיוג או במיקום שבחרנו לטרגט, יש הרבה עוקבים פעילים.

האנליסט יוכל להמליץ ללקוח מאיזה קהל להתחיל, וככל שהעמוד יתקדם נדע לנתח תוצאות ולשפר אותן.

איך מסננים את קהל המטרה?

לאחר שאספנו את נתוני המשתמשים שעוקבים אחרי עמוד מסויים, או שתייגו # תמונות לתיוג מסויים, ניתן "לפלטר" את הרשימה, ולהוציא ממנה משתמשים מסויימים.

- משתמשים ללא תמונת פרופיל (חשודים כספאמרים)

- משתמשים בעלי שמות עם אפיון מסויים (שמות ערבים לדוגמא)

- משתמשים שלא העלו תמונות בחודשים האחרונים (לא פעילים)

- משתמשים שבתיאור הפרופיל שלהם מופיעים פונטים זרים.

היתרון הגדול בשימוש באינסטה בוסט הוא חשיפה רצופה ובהיקף רחב למשתמשים שרלוונטים עבורך. אנו יודעים לטרגט עבור כמעט כל תחום עסק, את הקהל הרלוונטי עבורו ולדאוג לכך שאותו קהל יחשף לעמוד באמצעות קבלת לייקים או תגובות ממוקדות ובכך למשוך קהל אל עמוד האינסטגרם.

רוצים לנסות? נסו עכשיו את אינסטה בוסט

הפוסט הנקרא ביותר:
פוסטים אחרונים: