איך אפשר לקדם את העסק באינסטגרם בתקופת הקורונה?

ריכזנו עבורכם 8 טיפים וההמלצות של חברת אינסטה ישראל, כדי לחזק ולשפר את התוצאות שלכם באינסטגרם. כן, אפילו איך להשיג עוד עוקבים.

מי אנחנו? חדשות 13 בדקו בשבילכם

רוצים לדעת עוד עלינו? הקליקו לאתר של אינסטה ישראל

1. זה הזמן ליצור תוכן.
פותחים יומן ומזהים בלוח השנה תאריכים שנצטרך פוסטים עבורם: חגי ישראל, ימים מיוחדים, מבצעים שאנחנו מתכננים. כדאי לשבת היום וליצור את התוכן הזה. חפשו תמונות, כיתבו את הטקסט ואפילו את ההאשטגים. שמרו אותם במחסנית, כי כשנחזור לשגרה לא יהיה זמן לזה, ושוב נמצא את עצמנו ברגע האחרון אומרים: "מה אני מעלה?" "מה אפשר לכתוב על התמונה הזאת?"

2. זה הזמן המושלם לצילומים.
לא רק שהחורף מציע לנו תאורה מושלמת לצילומי אאוטדור, עכשיו בתקופת הקורונה נכנס ענף הצילום לקיפאון, ויש צבא של צלמים מנוסים ואהובים שישמחו להתאים את עצמם לכל משימה. תכננו אילו 20-30 פריימים תצטרכו בחודשיים הקרובים, והרימו טלפון לצלם האהוב עליכם. זה יעזור להם, ואולי הם גם ישמחו לעזור לכם בחזרה - במחיר.

3. סדרו את העמוד. פסח!
בטיפים הבאים נרצה לגייס עוקבים חדשים, אבל לפני שמזמינים אורחים - לסדר את הסלון, כדי שמי שכבר מבקר בעמוד - יירצה להישאר. אנחנו ממליצים לנקות קצת מהנעקבים שכבר לא רלוונטי לעקוב אחריהם, לחסום קצת מהעוקבים מארצות זרות או שנראים חשודים ומוזרים, וכמובן - למחוק מהגלריה פוסטים ישנים. יש פוסטים שמקלקלים את מראה העמוד, ויש פוסטים שתרצו להכניס לארכיון ולהעלות מחדש באופן נכון ויפה יותר. כן, כן אנחנו בטוחים, להעיף. לא יקרה כלום.

4. איסוף מודיעין:

זה הזמן להיכנס לאינסייטס שלכם וללמוד מי הקהל שלכם, מתי הוא פעיל, ואיזה תוכן שלכם הוא מעדיף. בנוסף תיהנו גם לבלוש אצל המתחרים: איזה תוכן הם מעלים? איך הם כותבים? באילו האשטגים הם משתמשים? אילו טעויות הם עושים? באילו משפיענים הם משתמשים? מה הם עושים בסטורי? האם תמונת הפרופיל שלהם טובה יותר? מה עוד תוכלו ללמוד?

5. סדרו את הסטוריז וההיילייטס - למיין, למחוק, להשאיר רק את המיטב, לעצב, לעשות פסח.

6. הסלון מסודר? בואו נזמין אורחים.
איך?
נכנסים פעם ביום לעמודים מתחרים ומוצאים עוקבים רלוונטיים עבורכם. אלו אנשים שההיתכנות שלהם לעקוב אחריכן גבוהה, כי העמוד מסודר והוא מציע תוכן איכותי ומעניין - תנו להם לייק, צפיה בסטורי, עקיבה אם זה מתאים, ועוברים למשתמש הבא. אינסטגרם תרשה לכם לעשות את זה לכ-50 איש ביום, ואם תמצאו את האנשים המתאימים, והעמוד שלכן באמת מעניין, תוכלו להגיע אפילו ל30% "פולו-באק".


שימו לב: הפעילות הזו מייצרת בעיקר כניסות לעמוד שלכם. Page visits.
אם רק מעט מהאנשים ש'נגעתם' בהם באמת הגיע לעמוד שלכם - יש לכם בעיה בתמונת הפרופיל או שם המשתמש - לא מספיק מעניינים. אם רק מעט עקבו - התוכן בעמוד אינו מספיק טוב/מועיל/נוגע/בעל ערך.

אם הפעולות האלו גוזלות מכם זמן רב מדי או שאינסטגרם חסמה אתכם מלהמשיך, ייתכן שתרצו לשקול את שירות הקידום האורגני "אינסטה-בוסט" שמבצע את הפעולות האלו בדיוק, ללא הפסקה באופן אוטומטי עבורכם, לקהל שתגדירו.

 

7. חזקו את החיבור האנושי בתוכן שלכם

אם העסק שלכם מבוסס עליכם, על האישיות והידע שלכם, מומלץ מאוד להמשיך ליצור תוכן רלוונטי לתקופה גם עכשיו. אם התקופה הזו קשה לכם - שתפו את העוקבים - אותנטיות היא כוח אדיר ליצור הזדהות ועניין. בנוסף נסו לתת ערך ותועלת גם בתוכן "הזמני" הזה, שיציג זווית נוספת שלכם.

8. טיפ אחרון:

לעודד אופטימיות בדרך מעשית: הכינו כבר עכשיו את הפוסטים והסטוריז ליום שאחרי. כשהיום יגיע נהיה כולנו עסוקים מאוד בחזרה לשגרה, וכל מה שצריך עכשיו זה למצוא את הויזו'אל הנכון, להגיד שחזרנו לעבוד, אנחנו פה, חוזרים לשגרה, דברו איתנו.

למידע נוסף צפו בסרטון המלא או לחצו כאן כדי ללמוד עוד על השירות בעמוד הבית של אינסטה בוסט
ליצירת קשר או הצטרפות לשירות ניתן למלא את פרטיכם כאן.